Svět úspěšných

Magazín vydávaný elektronickou formou zaměřující se na osobní rozvoj, ppodnikání a, jak název napovídá, tak také úspěch. V redakci není toto slovo chápáno jen jako dosažení jakýchsi materiálních cílů či cílů jednotlivce. JDe totiž o velmi vrtkavý pojem, jehož význam není vždy jednoznačný. Právě proto je v tomto médiu dáván prostor i začínajícím podnikatelům, umělcům a zkrátka lidem, kteří jsou schopní se věnovat své věci i přes časté neúspěchy a okliky.

Se Světem úspěšných Honza spolupracuje už téměř tři roky a je jedním z jeho prvních redaktorů. Za tu dobu má na kontě několik desítek rozhovorů a přes stovku článků. Mezi nejúspěšnější patřil například rozhovor s Honzou Mühlfeitem, někdejším ředitelem Microsoftu pro Evropu a současným odemykatelem dětského potenciálu, či Taťánou le Moigne, ředitelkou Google pro Českou a Slovenskou republiku.

V součansé době je zde na pozici zástupce šéfredaktora, což znamená hlavně to, že má více práce. Svět úspěšných vydává každé dva měsíce zhruba sto stránkovou elektronickou knihu za symbolické roční předplatné. Na konec už jen prozradíme, že Honza si spolupráce s magazínem velmi váží, jelikož mu přinesla nepočítaně nových známostí, zkušeností a zážitků.

Patrik Šimon

Patrik Šimon

Zakladatel, CEO & šéfredaktor

Jan Pilát

Jan Pilát

Zástupce šéfredaktora